কেজিএফ চেপটাৰ 2 (KGF Chapter 2 ): আহি আছে অনুৰাগীৰ অশ্ৰু বন্য বোৱাবলৈ ~ সংবাদ প্ৰভাত

Sunday, July 11, 2021

কেজিএফ চেপটাৰ 2 (KGF Chapter 2 ): আহি আছে অনুৰাগীৰ অশ্ৰু বন্য বোৱাবলৈ


 

কেজিএফ চেপটাৰ 2 (KGF Chapter 2 ): আহি আছে অনুৰাগীৰ অশ্ৰু বন্য বোৱাবলৈ


বহু প্ৰত্যাশাৰে কেজিএফ অনুৰাগীসকল যথেষ্ট আগ্ৰহেৰে বাট চাই আছে তেওঁলোকৰ প্ৰিয় ৰকি ভাই ওৰফে যশক আকৌ এবাৰ পৰ্দাত চাবলৈ তদুপৰি, এইবাৰ যশৰ উপৰিও, সঞ্জয় দত্ত আৰু ৰবীনা টণ্ডনৰ দৰে বলীউডৰ বিখ্যাত চুপাৰষ্টাৰসকলেও চিকুৱেলত গুৰুত্বপূৰ্ণ ভূমিকা পালন কৰিছে যিয়ে এই চলচ্চিত্ৰখনৰ চাৰিওফালে প্ৰচাৰ আৰু অধিক বৃদ্ধি কৰিছে

 

যদিও কাহিনীটো সাধাৰণ, অনুৰাগীসকল উৎসুক হৈ আছে কিয়নো প্ৰথম অধ্যায়ত ' শেষ হৈছিল তাত উপনীত ' আৰু একচন মুখ্য কেন্দ্ৰবিন্দু ', শেহতীয়া গুঞ্জনত কোৱা হৈছে যে একচন-পেকড চিনেমাখনত কিছুমান আৱেগিক দৃশ্যও থাকিব যিয়ে দৰ্শকসকলক চকুপানী ওলোৱাৰ দৰে পৰিস্থিতি কৰিব পাৰে


কেজিএফ ডাবিং শিল্পী অমলা নাইডুৰ মতে, ছবিখনত ৰকিৰ মাতৃক উৎসৰ্গিত আৰু ৰকিক বচাবলৈ এগৰাকী অকলশৰীয়া মাতৃ হিচাপে তেওঁৰ সংগ্ৰামৰ বিষয়েও এটা সৰু অংশ থাকিব অমলা নাইডুৱে কৈছিল যে আহিবলগীয়া চিকুৱেলখনে ৰকি ভাইৰ মাকৰ চৰিত্ৰৰ ওপৰত আলোকপাত কৰিব আৰু ইয়েই হ' চিনেমাখনৰ অন্যতম শ্ৰেষ্ঠ আৱেগিক দিশ আৰু অনুৰাগীসকলে এই ক্ৰমটো চোৱাৰ পাছত চকুপানী ওলোৱাৰ বাবে সাজু হোৱা উচিত


বৰ্তমান, কেজিএফ 2- মুক্তিৰ তাৰিখ সন্দৰ্ভত বহুতো জল্পনা-কল্পনা চলি আছে কিয়নো নিৰ্মাতাসকলে ইয়াৰ পূৰ্বৰ নিৰ্ধাৰিত মুক্তিৰ তাৰিখ 16 জুলাই বাতিল কৰাৰ সিদ্ধান্ত লৈছে কৰোনাৰ দ্বিতীয় ঢৌৰ লকডাউন আৰু তীব্ৰতাৰ বাবে, চিকুৱেলৰ সৈতে সম্পৰ্কিত বহুতো পোষ্ট-প্ৰডাকচন কাম এতিয়াও বাকী আছে যাৰ বাবে মুক্তি স্থগিত ৰখাৰ সিদ্ধান্ত লোৱা হৈছিল

 

শেহতীয়া আপডেট অনুসৰি, চিনেমাখন কেৱল তেতিয়াহে মুক্তি দিয়া ' যেতিয়া চৰকাৰে তেওঁলোকৰ সম্পূৰ্ণকৈ প্ৰদৰ্শন স্থলীসমূহ  খুলিবলৈ অনুমতি দিব কেজিএফ বৃহৎ বাজেটত নিৰ্মাণ কৰা হৈছে আৰু একাধিক ভাষাত মুক্তি পোৱা এখন পেন ইণ্ডিয়া চলচ্চিত্ৰ নিৰ্মাতা আৰু পৰিচালক প্ৰশান্ত নীলে নিশ্চিত কৰিব বিচাৰে যে তেওঁলোকে দৰ্শকৰ পৰা সৰ্বাধিক সঁহাৰি লাভ কৰিব যেতিয়া প্ৰদৰ্শন স্থলীসমূহ  তেওঁলোকৰ 100% ক্ষমতাৰে আসনপূৰণ কৰিবলৈ অনুমতি দিয়া হয় তেতিয়াহে এয়া সম্ভৱ '


ইয়াৰ সৈতে সম্পৰ্কিত ঘোষণাটো শেহতীয়াকৈ ৰবীনা টণ্ডনে কৰিছিল সেয়েহে, কেজিএফ2- মুক্তিৰ তাৰিখ বেছিভাগ চৰকাৰৰ নীতিৰ ওপৰত নিৰ্ভৰ কৰে   

0 Comments:

Post a Comment